Cennik

Często wracam do swoich rodzinnych albumów.
Biegnę po plaży nad Bałtykiem. Mam 5 lat, to moje pierwsze wakacje nad morzem. Jestem na zdjęciu sama, ale widać w moich oczach radość, bezpieczeństwo... EMOCJE.
Zdjęcia moich dzieci. Pierwsze samodzielne kroczki, pierwsze uśmiechy. UCZUCIA.

To jest właśnie powód dla którego robię zdjęcia. Zatrzymuję ulotne chwile, by móc się nimi cieszyć na zawsze. Jeśli zechcecie, mogę to również zrobić dla Was.

Specjalizuję się w fotografii rodzinnej: ciążowej, dziecięcej, noworodkowej, ślubnej* i portretowej. Więcej na temat sesji znajdziecie w poszczególnych zakładkach.

Proponuję dwie podstawowe opcje, oraz minisesje, ale jestem zawsze otwarta na Wasze pomysły i potrzeby. Oprócz sesji oferuję również wykonanie odbitek w profesjonalnym labie, wykonanie ręcznie zdobionych albumów scrapbookingowych, obrazów na płótnie itp. Więcej o sesjach oraz o  usługach dodatkowych dowiecie się klikając:


 
Szczegóły oferty specjalnej:
- minisesje obowiązują na sesje rodzinne, dziecięce, portretowe i ciążowe (nie obowiązują na sesje noworodkowe)
- odbywają się w atelier na ul. Tęczowy Las 4/5
- w cenie otrzymujecie 5 wybranych ujęć na płycie CD w wysokiej rozdzielczości
- możliwe jest dokupienie dodatkowych ujęć w cenie 20zł/szt
- w przypadku kiedy minisesja jest prezentem, w cenie wykonam bon prezentowy.
Otrzymujecie po sesji 20 zdjęć w postaci odbitek w formacie 15x23 cm na wybranym rodzaju papieru oraz na płycie CD w wysokiej rozdzielczości (do wykonania dodatkowych odbitek). Zdjęcia wybieracie sami, spośród  kilku ujęć więcej, jakie Wam zaprezentuję. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć, czy zamówienia z wybranych zdjęć obrazu na płótnie, odbitki na dużym formacie itp.

W cenie sesji zawarta jest moja pomoc w doborze dodatków, proponuję również wiele z moich skarbów - większość tego, co widzicie na zdjęciach pochodzi z mojej przepełnionej gadżetami szafy :)
Na sesję możemy umówić się w moim atelier, Waszym domu, ogrodzie, czy w miejscu plenerowym, które Wam zasugeruję.
Przeciętnie sesja trwa około półtorej godziny. Najmniejsi modele wymagają najwięcej czasu i w przypadku sesji noworodkowych może on sięgać 4 godzin.
Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie do mnie a podpowiem Wam więcej, jak przygotować się do sesji.
Fotoalbum to przepiękny sposób prezentowania zdjęć. Powoduje największy "efekt WOW" wśród moich klientów i jest przez nich najczęściej wybierany.
Standardowo zawiera 20 sztywnych kart, naświetlanych na papierze fotograficznym jedwab (wykończenie matowe) lub metalic (wykończenie błyszczące) i okładkę albumową (jak na przykładzie). Ilość zdjęć różni się w zależności od projektu graficznego, ale to zazwyczaj około 25 zdjęć. Przykładowe realizacje mogę pokazać Wam na spotkaniu.
Oczywiście, również jak w przypadku sesji z odbitkami, proponuję swoją szafę z dodatkami oraz wszelką pomoc w przygotowaniu się do zdjęć.
Przed wysłaniem projektu albumu do realizacji, prześlę Wam jego projekt mailem do wglądu. Dzięki temu mam pewność, że album będzie się Wam podobać w 100% :) Każdy album jest absolutnie wyjątkowy i każdy projektuję z myślą o danej sesji. Zdjęcia w takiej oprawie zyskują niesamowity urok!

Pamiętajcie by na sesję umówić się z odpowiednim wyprzedzeniem (około miesiąca). Szczegóły mojej dostępności możecie sprawdzić w kalendarzu, w zakładce "KONTAKT".Na usługi na życzenie wystawiam faktury VAT.


*W celu otrzymania cennika na sesje ślubne, proszę o przesłanie wiadomości e-mail z planowanym terminem ślubu.