Fotografia ślubna

Proponuję Wam uwiecznienie najpiękniejszych i najważniejszych momentów w waszym życiu: ślub, ciąża, pojawienie się Waszego maleństwa na świecie i obserwowanie jego rozwoju...

Wybierz interesującą cię miniaturkę (najlepiej otwórz w nowym oknie), aby zobaczyć więcej:

Ślub to niezwykły moment. Pełen uczuć i emocji. Wasza miłość, radość Waszych bliskich... Jako fotograf staram się zatrzymać to wszystko w kadrze, aby zdjęcia były nie tylko pamiątką tej uroczystości, ale prawdziwym, wzruszającym wspomnieniem.

Staram się aby nie tylko zdjęcia, ale również ich oprawa były najwyższej jakości. Odbitki wykonuję w profesjonalnym labie, gdzie kolor jest zawsze odwzorowywany dokładnie tak, jak zaplanowałam. Płyty maja spersonalizowany dla Was nadruk, a zdjęcia zamknięte są w unikalnym, ręcznie ozdabianym pudełku. Zwieńczeniem wszystkiego są fotoalbumy, które są najbardziej elegancką i trwałą formą prezentacji zdjęć.
Zdaję sobie sprawę, że znalezienie odpowiedniego fotografa jest nie lada wyzwaniem. Na co zwrócić uwagę?

1. zapytajcie znajomych o ich doświadczenia - na pewno będą mieli wiele ważnych uwag.
2. oglądajcie zdjęcia różnych fotografów - każdy ma swój styl, zobaczcie co Wam odpowiada, co się najbardziej podoba.
3. porozmawiajcie z fotografami, których zdjęcia Wam się podobają, zobaczcie jaki mają styl pracy, czy podobają Wam się jako ludzie (między fotografem a fotografowanym powinna być pozytywna relacja - to naprawdę widać na zdjęciach!)
4. dowiedzcie się dokładnie co wchodzi w cenę - czy otrzymacie jedynie odbitki, czy też może pliki ze zdjęciami. To ważne, jeśli będziecie chcieli zrobić np. dodatkowy komplet odbitek dla rodziny.
5. poproście o umowę do wglądu - taka umowa jest ważna, bowiem daje Wam pewność, że fotograf musi wywiązać się z jej wszystkich warunków.
6. poproście fotografa o pokazanie pełnego materiału z sesji, a nie tylko portfolio, czyli wybranych najlepszych ujęć z wielu ślubów. Łatwiej jest zgromadzić 50 ciekawych zdjęć z 10 ślubów, niż trzymać równy, wysoki poziom podczas całego zlecenia.
7. porozmawiajcie z fotografem o tym na ile jest elastyczny - czy macie wgląd w to jakie ujęcia znajdą się z albumie, czy uwzględni Wasze specyficzne potrzeby i życzenia.

... a kiedy już zapadnie decyzja, słuchajcie uwag wybranego fotografa. Pokieruje Was swoim doświadczeniem tak, aby Wasz wyjątkowy dzień wyglądał również wyjątkowo i pięknie na zdjęciach :) Bawcie się dobrze :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli spodobał się Wam mój styl i chcielibyście dowiedzieć się więcej o fotografii ślubnej w moim wykonaniu to:
- sprawdźcie moją dostępność w wybranym terminie w zakładce KONTAKT.
- jeśli jestem wolna, lub jest "zapytaj" prześlijcie mi maila a skontaktuję się z Wami i odeślę ofertę w PDF.